CLauraVanseviciene-2040

 

Liepos 27 dieną Kauno šokio teatras „Aura“ (Lietuva) tarptautinio šokio festivalio „Tanzfestival Bielefeld“ žiūrovams pristatys dviejų dalių šokio spektaklį „Godos“ (chor. Anne Ekenes, Pia Holden , Birutė Letukaitė).

Kauno šokio teatro „Aura” draugystė su Bylefeldo festivaliu prasidėjo dar 2006 metais, kuomet trupė parodė spektaklius „Aseptinė zona arba Lietuviškos sutartinės“ ir „Extremum mobile“. 2014 metais Bylefeldo publikai buvo pristatytas spektaklis „Melancholijos dėžute“(chor. Johannes Wieland).

Šį sykį trupė atvyksta su spektakliu, kuris po premjeros akimirksniu pelnė pripažinimą ne tik gimtojoje šalyje, bet ir užsienio scenose. Spektaklis “Godos” buvo bisais sutiktas publikos Jungtinėse Amerikos Valstijose, Italijoje, Norvegijoje, Turkijoje. Netrukus “Godos” keliaus į Miunsterį, Turiną, Liubliną ir Krokuvą, galiausiai į Kalkutą tolimojoje Indijoje, į „Dance Bridges Festival 2017“.

Verta paminėti, kad spektaklis Vokietijoje nestokos siurprizų: festivaliui bus pristatyta atnaujinta spektaklio versija, kurioje šoks tik merginos, prabilsiančios į festivalio publiką ir vokiečių kalba.

Nutrauka Lauros Vansevičienės

 

Parašykite komentarą