1502121275474

Rugpjūčio 11 d., 18 val. Kauno šokio teatre AURA (M. Daukšos g. 30A, Kaunas), vyks savaitę trukusių kūrybinių dirbtuvių su choreografe ir šokėja Ji Park iš Pietų Korėjos pristatymas.

 Vakaro programoje:

- tradicinį P. Korėjos šokį atliks šokėja Sol Won (P. Korėja)
– Kauno šokio teatro AURA šokėjai pristatys šokio kompoziciją KAITOS (chor. Ji Park)

KAITOS

Mūsų egzistencija yra apraizgyta begalinių įvykių sekos. Kaitos – nesustabdomo laiko prigimties meditacija per improvizuotą judesį, tekstą ir garsą.

Choreografija: Ji Park (P. Korėja)
Vokalas : Skaidra Jančaitė (Lietuva)
Šokėjai: Marine Fernandez (Prancūzija), Mei Chen (Kinija), Ema Senkuvienė (Lietuva), Haruka Suzuki (Japonija), Julija Mintautė (Lietuva), Eugene Kalachyov (Rusija) , Blake Seidel (USA), Monika Šerstabojevaitė (Lietuva)

Ji Park ( P. Korėja) siekia sukurti, gyvai ir įdomiai atlikti naujos kultūros dvasia persmelktus darbus, atitinkančius modernų skonį ir tuo pačiu metu išlaikančius tradiciją ir charakterį. Atlikėjos darbas yra paremtas kūno harmonijos judesiu vienijančius Rytus ir Vakarus, siekiant sukurti dinamišką ir vizualiai teatrališką įspūdį. Park natūralumas ir per įvairių šokio technikas sukaupta patirtis lemia,kad jos judesiai tyrinėjami per atvirumą, įvairiapusiškumą ir Yin ir Jang harmoniją.

Renginys nemokamas, kviečiame!

 

Parašykite komentarą