15440567_333575247025461_379298383092869388_o

Jau šį penktadienį, 19 val. dvi nepakartojamos, nekaltos būtybės B & B pirmą kartą ateina į šokio spektaklį AURA+. Charizmatiški personažai įkūnyti šokėjų ir choreografių Agnietės ir Gretos, sąmojingai ir taikliai reflektuoja šiandienos pasaulyje vykstančius procesus. Veidrodis, kuriame galbūt atpažinsite save? 

2016 m. rugsėjo 23 d. šokio spektaklis „B ir B dialogas“ buvo pristatytas Korko (Airija) Firkin Crane šokio namų auditorijai. Spektaklio idėja gimė būtent šiame mieste Blank Canvas šokio rezidencijos metu, po kurios kūrėjos nusprendė toliau plėtoti dviejų personažų kelionę ir perkelti idėją į teatro sceną.

Šiuo metu B ir B keliauja po pasaulį atspindėdamos jas supančią aplinką – nuo politinių veiksmų iki įvairaus pobūdžio vartotojiškumo. Personažai proceso metu tampa veidrodžiu, interpretatoriais, atspindžiais, tam tikrais žurnalistais. B ir B neturi bruožų, viskas, ką jos daro ir ką jos įkūnija, yra aplinkos dalis, kurioje pastarosios veikia. Po sėkmingos šios vasaros rezidencijos Vermonte (JAV) kūrėjos vėl rodo „B ir B dialogą“ Lietuvos publikai!

Bilietus platina TIKETA, galima įsigyti ir renginio vietoje prieš spektaklį. “Auros” šokio studijos nariams bilieto kaina tik 2 eur

 

Parašykite komentarą