Deginanti trintis

Brandon Lagaert (Belgija)

SKAITYTI DAUGIAU

Apie spektaklį

„Deginanti trintis“ – tai paralelinis mūsų pasaulio atspindys, kuriame laikas pailgėja ir peržengia įprastas ribas. Jame gyvena „Deginančios trinties“ būtybės – „šunyčiai“ ir „trynėjai“, kurios geba formuoti figūras pasitelkdamos savo neįprastus kūnus. Kaip ir mes, šios būtybės apsėstos noru turėti kuo daugiau ir varžosi niekada nesibaigiančioje kovoje dėl teritorijos.

Apie choreografą

Brandon Lagaert, gimęs 1992 metais Belgijoje, mokėsi aktorystės meno gimtajame Ghent mieste ir 2012 m. įstojo į Karališkąją Antverpo konservatorijoją, šiuolaikinio šokio pedagogikos studijas. Po vienerių metų Brandon’ą priemė šokio trupė „Peeping Tom“, kurioje sėkmingai dirba iki šiol. Šiuo metu jis taip pat yra „Moeder and Kind“ kolektyvo dalis.

Brandon aktyviai bendradarbiauja su įvairaus profilio menininkais, pavyzdžiui, eksperimentuoja su kino menu Strasbūro teatre L’école de Théâtre Physique. Šokėjas-choreografas nuolatos gilina žinias ir įgūdžius įvairiose srityse įskaitant teatrą, šokį, kino meną, režisūrą ir ne tik, stengdamasis būti visapusišku menininku. Šis procesas susikūręs po pavadinimu „Kaiho“.

Po kūrinio „Vader“, kuriuo šokėjas-choreografas ir pradėjo savo karjerą „Peeping Tom“ trupėje, Brandon sukūrė spektaklį „Subdued“ iš dalies likusios nepanaudotos medžiagos. Už šį spektaklį jis buvo apdovanotas „Išskirtinio atlikimo” apdovanojimu Kopenhagos tarptautiniame choreografijos konkurse.

2016 m. Brandon Lagaert gavo „BILL Award“ apdovanojimą jauniems ir būsimiems Belgijos menininkams kategorijoje „Vizualieji menai“.

Choreografija

Brandon Lagaert

Šviesų dailininkas

Felix Machtelinckx

Kostiumų dailininkas

Brandon Lagaert

Muzika

Felix Machtelinckx

Premjerinė sudėtis

Arno Verbruggen, Hayleigh Smillie, Hueng Won Lee, Julija Mintautė, Laura Cornejo, Lin van Kaam, Marine Fernandez, Matthew Livingston, Natsuho Matsumoto, Thibault Rousselet

Premjera

2019 m. lapkričio 29 d.

Šokėjai

Arūnas Mozūraitis, Ester Bega, Francisco Ladrón de Guevara, Hueng Won Lee, Julija Mintautė, Marine Fernandez, Natsuho Matsumoto, Tse-Wei Wu

Trukmė

45 min

Teatro meno vadovė

Birutė Letukaitė

Foto: Kristina Čyžiūtė

Šokio spektaklis

"Sužeistas elnias"
 2024-05-22
PIRKTI BILIETUS
Uždaryti
Skip to content