TWISTER

SALVO LOMBARDO (ITALIJA)

SKAITYTI DAUGIAU

Apie spektaklį

„Twister“ yra šokio teatro „Aura“ ir festivalio „Fabbrica Europa“ projektas.

Spektaklis buvo kuriamas remiantis žaidimu „Twister“, įvairiose kultūrose daugybę kartų leidusiam naujai pažvelgti į fiziškumo ir tarpasmeninės erdvės sąvokas.
Kvestionuojamos fiziškumo ir kūno, kaip sąveikaujančios teritorijos, idėjos. Choreografija veikia kaip socialines patirtis rišanti kalba, suburianti laikiną bendruomenę, kurioje kūnai tampa kiekvieno atlikėjo žmogiškų santykių, socialinės dinamikos, kultūrinių produktų ir gyvenimo potyrių tąsa.
Salvo Lombardo, dviems atlikėjų grupėms pradėjus „Twister“ partiją, įpina choreografijos, paremtos sąryšiais, mikropasakojimais, išskaitomais iš jų patirties, dalinantis asmeniniais prisiminimais – tiek judesio, tiek biografiniais, kurie vėl išgyvenami per improvizaciją ir atkartojimą.

Salvo Lombardo

Italų choreografas ir režisierius, kurio kūryba apima teatrą, šokį ir vizualųjį meną. Jo darbai rodyti didžiausiuose Italijos festivaliuose ir teatruose. 2015–2016 m. dirbo „Anghiari Dance Hub“ rezidencijoje prie projekto „Casual Bystanders“. 2017 m. kūrėjas bendradarbiavo su festivaliais „Oriente Occidente“, „Fabbrica Europa“, kaip kviestinis choreografas dirbo su šokio teatre „Aura“ trupe. 2017 m. pradėjo kurti spektaklį „Present Continous“, įtraukdamas vietinę bendruomenę, kurdamas interaktyvią instaliaciją „Reappearances“ – projektą Šiuolaikinio meno muziejui MART (Roveretas, Italija).

Nuotraukos Marco Caselli Nirmal ir Paolo Porto

Foto:  Deimantė Piraitytė

Idėja, choreografija ir režisūra

Salvo Lombardo

Choreogafo asistentės

Lucia Cammalleri ir Daria Greco („Chiasma“)

Atlikėjai

Lucia Cammalleri, Mei Chen, Daria Greco, Oksana Griaznova, Abel Hernandez, Evgenii Kalachev

Garsas

Fabrizio Alviti

Šviesos

Luca Giovagnoliz

Kostiumai

Kristina Sviderskaitė

Produkcija

festivalis „Fabbrica Europa“ (Florencija, Italija), šokio teatras AURA (Kaunas)

Koordinatorė

Giedrė Bagdžiūnaitė

Partneriai

„Anghiari Dance Hub“, „Kilowatt Festival“, „Le Murate“ / „Progetti Arte Contemporanea“, Lietuvos kultūros institutas, Lietuvos Respublikos Garbės Konsulatas Florencijoje

Trukmė

40 min.

Premjera

2017 m. gegužės 11 d., Florencija, Italija

SPEKTAKLIS
Ištrintos durys
2023-02-07
PIRKTI BILIETUS
Uždaryti
X
Skip to content