Kartotojai

Emanuel Gat (Izraelis)

SKAITYTI DAUGIAU

Apie spektaklį

Šis projektas yra choreografo Emanuelio Gato ir Kauno šokio teatro „Aura“ šokėjų bendradarbiavimo rezultatas. Tai asmeninė vienuolikos asmenų, ieškančių ryšio, kelionė. Sudėtinga choreografinė struktūra ir kartu iki esminių elementų redukuotas šokis, kai šokėjai „varo“ kūrinį ir atkuria jį kiekvieną kartą iš naujo, nagrinėdami atlikėjo, kaip scenos, gyvo kūrėjo, vaidmenį.

„Kartotojuose“ choreografinės minties srautas laisvai laviruoja tarp masto, sprendimų priėmimo, bendradarbiavimo strategijų, efektyvumo ir aiškumo klausimų, realaus laiko choreografijos, teatrinių priemonių ir muzikinių interpretacijų, kad atskleistų vidinę žmogaus elgesio logiką ir mechaniką.

Apie choreografą

Emanuelis Gatas gimė Izraelyje ir pirmiausia šoko Liat Dror Nir Ben Gal trupėje, o 1994 m. pradėjo dirbti kaip nepriklausomas choreografas. Jo trupė „Emanuel Gat Dance” įsikūrusi Marselyje, Prancūzijoje. Dėl savo unikalaus ir asmeniško požiūrio į choreografiją ir šokio kūrimą Emanuelis Gat laikomas vienu iš pirmaujančių ir produktyviausių šiuo metu dirbančių Europos choreografų. Per pastaruosius 25 metus Emanuelio Gato darbai buvo pristatyti daugelyje svarbiausių pasaulio šokio scenų ir festivalių.

Choreografas

Emanuel Gat

Šviesų dailininkas

Emanuel Gat

Kostiumų dailininkė

Kristina Čyžiūtė Svirskienė

Asistentas ir repetitorius

Robert Przybyl

Muzika

J.S. Bach – English Suites. Piano, Glen Gould and Emanuel Gat

Premjerinė sudėtis

Ester Bega, Heung Won Lee, Julija Strupaitė, Marine Fernandez, Pepe Jaimes, Susanna Maggio, Diego Alcalá, Jed Nagales, Dalila Tiraboschi, Nanaho Kugawa, Carolina Merlo

Premjera

2023 m. rugsėjo 21d.

Šokėjai

Ester Bega, Heung Won Lee, Julija Strupaitė, Pepe Jaimes, Marine Fernandez, Susanna Maggio, Diego Alcalá, Jed Nagales, Dalila Tiraboschi, Nanaho Kugawa, Carolina Merlo

Trukmė

60 min.

Teatro meno vadovė

Birutė Letukaitė

Spektaklį finansuoja Lietuvos kultūros taryba

SPEKTAKLIS
Aš miegosiu prie sienos
 2024-02-21
PIRKTI BILIETUS
Uždaryti
Skip to content