PLUTO

MATTHEW DANE LIVINGSTON, JAV

SKAITYTI DAUGIAU

Apie spektaklį

Astrologijoje, Pluto yra transformacijos ir pokyčių planeta. Tai kartos planeta, o tai reiškia, kad skirtingas kartas ji valdo skirtingais būdais, atsižvelgiant į jos vietą danguje kliaujantis jūsų gimimo metu ir vieta. Pavyzdžiui, pirmuosiuose astrologijos namuose, kuriuose kalbama apie savo įvaizdžio kūrimą, formavimą, Pluto stengiasi dramatiškai tobulinti Jūsų esybę. Kas nutinka, kai suvokiame, kad tai kas mes esame, nėra tai, kuo mums lemta būti? Pokalbis tarp mūsų vidinio vaiko ir šešėlyje esančio „aš“ palieka mus nesibaigiančioje dilemoje, kurioje siekiame nebūti nei per silpni, nei per stiprūs.
Atsakymas: mes esame viskas ir nieko. Esame geri ir blogi. Esame švelnūs ir griežti. Mes visada esame netinkami ir tampame tinkamais kiekvieną dieną. Raskite ramybę tamsoje, nes šviesa be jos negali egzistuoti. Leisk sau atgimti ir pakilti kaip feniksui iš pelenų, kaip darei jau ne kartą.

Choreografija

Matthew Dane Livingston

Šviesų dizainas

Matthew Dane Livingston ir Monika Šerstabojevaitė

Garso redaktorius

Matthew Dane Livingston

Kostiumų dailininkai

Matthew Dane Livingston &amp Kristina Čyžiūtė Svirskienė

Muzika

Andy Stott, Arca, Ori Lichtik ir ų-Ziq

Premjerinė sudėtis

Chih-Yuan Yang, Ester Bega, Gavin Law, Julija Strupaitė, Kris Dao Nicholls, Ludovico Murgia, Natsuho Matsumoto, Pepe Jaimes

Premjera

2022 m. vasario 23 d.

Trukmė

50 min.

Teatro meno vadovė

Birutė Letukaitė

Šokio spektaklis

"Sužeistas elnias"
 2024-05-22
PIRKTI BILIETUS
Uždaryti
Skip to content