Sužeistas elnias

CLARA GIAMBINO (PRANCŪZIJA) IR BLAKE SEIDEL (JAV)

SKAITYTI DAUGIAU

Apie spektaklį

Šokio spektaklį „Sužeistas elnias“ įkvėpė dailininkės Fridos Kahlo to paties pavadinimo paveikslas, simbolizuojantis nusivylimą ir emocijas, kylančias iš fizinių kančių ir negailestingo likimo. Nuolat kęsdama jaunystėje per tramvajaus avariją nepagydomai sužalotos kojos skausmus, kartu su savo vyru Diego’u Rivera menininkė nugyveno išskirtinai spalvingą gyvenimą ir paliko įspūdingą meno kūrinių kolekciją. Spektaklio kūrėjai tikisi, kad jų choreografiniai ieškojimai leis susitapatinti su aistringus santykius puoselėjusia menininkų pora, pasisemti troškimo gyventi bei praturtinti savąjį „aš“.

Apie choreografus

Clara Giambino (Prancūzija) ir Blake’as Seidelis (JAV) – šiuolaikinio šokio profesionalai ir choreografai. Duetas susipažino 2016 m. Izraelyje, „Tarptautinės šokio kelionės“ programoje Ga’atono kibuce . Iškart pajutę kūrybinį ryšį pradėjo kurti naują choreografiją duetui. Jų aistra stipriam fiziškumui, kūno galimybėms bei detalių originalumas ir subtilumas padėjo sukurti stiprius šokio spektaklius, auditorijai perteikiančius grynas emocijas.
Po mokymų Izraelyje 2017 m. Clara ir Blake’as prisijungė prie šokio teatro AURA. Abu šokėjai tęsė savo, kaip choreografų, darbą. Šio dueto kūryba buvo pristatyta Lietuvoje, Meksikoje, Kinijoje ir Bulgarijoje.“.

Choreografija

Clara Giambino, Blake Seidel

Šviesų dizainas

Vladimiras Šerstabojevas

Kostiumų dailininkė

Kristina Čyžiūtė Svirskienė

Muzika

Clara Giambino

Premjerinė sudėtis

Clara Giambino (Prancūzija), Blake Seidel (JAV)

Premjera

2019 m.

Šokėjai

Clara Giambino (Prancūzija), Diego Alcalá (Meksika)

Trukmė

40 min.

Foto: Miško archyvas

Šokio spektaklis

"B.O.R.N."
 2024-06-26
PIRKTI BILIETUS
Uždaryti
Skip to content