AURA 28 šokio ekskursija

Tarptautinis šokio festivalis AURA 28 spalio 6-7 dienomis kviečia į šokio ekskursiją.

Tai išties išskirtinė galimybė pamatyti net 5 pasirodymus iš skirtingų šalių!

Pirmąjį spalio šeštadienį ir sekmadienį 11:55 susirinkę Kauno Rotušės aikštėje 30 žiūrovų grupė pasuks Kauno Senamiesčio keliais, kur stebėdami apylinkes, architektūrą ir klausydamiesi pasakojimų sustos netikėtose erdvėse stebėti iš sielos ir minčių gelmių gimstančio šokio.

Pirmoji stotelė – TENISAS (Izraelis): teniso metafora itin tiksliai apibūdina gyvenimą – vienas atsiduri didelėje aikštėje ir nuolat puolamas esi priverstas priimti arba paleisti tai, kas tau siunčiama, laimėti ar pralaimėti.

Antroji stotelė – LOSTBOX (Nyderlandai): mumyse nuolat žaidžia verbalinė ir neverbalinė kalbos ir kuo arčiau savo prigimties artėja žmogus, tuo ryškiau iniciatyvą perima kūno raiška, o žodžiai pamažu pavirsta į nieką.

Trečioji stotelė – METAMORFOZĖ (Lietuva): geriausias draugas ir pikčiausias priešas tūno mūsų pasąmonėje, dažnai – belyčiu tamsiu pavidalu. Ir tik mes patys galime jį įkūnyti bei suprasti.

Nobusama fotografie 1

Ketvirtoji stotelė – GOOFY (Izraelis): šiandien įpratome be gailesčio ir atjautos žiūrėti, kaip elgiamasi su kitų žmonių kūnais, tačiau šis požiūris gali pasikeisti, jei suvoksime, kaip iš kaulų ir raumenų struktūros gimsta gyvo žmogaus paveikslas.

Penktoji stotelė – MĖNESIENA (Vokietija): tai, kas gimsta po ilgos draugystės ir senatvės patirties, skaitant Josepho von Eichendorffo poeziją.

42167252_276686653166616_6391933890851766272_n

 

Ekskursiją vainikuos kelionės aptarimas ir įspūdžių pasidalinimas Šokio teatras „Aura” erdvėje.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Skip to content