29Bal19:0020:00AURARCHYVAS: Apie mus (2011)AURARCHYVAS

Renginio detalės

Kol karantino metu Kauno šokio teatras „Aura” žiūrovams negali pasiūlyti gyvai atliekamų pasirodymų, pristatome AURA archyvinių spektaklių transliacijas!

 

Balandžio 29 d. 19 val. – „Apie mus” (2011)

AURARCHYVAS: Iš Auros repertuaro 2010-2020 m.

Choreografija: Anna Maria Krysiak (LENKIJA)
Muzika: Godspeed You Black Emperor, John Powell, Rene Aubry, Harry Gregson – Williams
Apšvietimas: Vladimiras Šerstobojevas, Anna Maria Krysiak
Kostiumai: Rūta Biliūnaitė, Anna Maria Krysiak
Šoka: Riikka Ihalainen, Rūta Kavaliauskienė, Saulius Kavaliauskas, Rūta Lelytė, Marius Pinigis, Indrė Puišytė, Andrius Stakelė, Mantas Stabačinskas
Trukmė: 46 min.
Premjera: 2011 m.

Šiame pasirodyme nėra veikėjų, šokėjų užduotis – būti pačiu savimi. Geriausias laikas – čia ir dabar. Todėl, kad tai pirmas spektaklis apie mus.

Mūsų pasakojimai atsiranda iš tarpusavio buvimo, bendrumo ir skirties. Kartais sparčiai besisukančiame pasaulyje reikia išlaikyti pusiausvyrą, paremti/atsiremti vienas į kitą. Svarbiausia – ne tai, kaip judi, bet kas tave pastūmėja judesiui, kas sujudina ir sujaudina.

„Kai važiavau čia, vežiausi visai kitą istoriją, tačiau atvykusi labai greitai supratau, kad ji čia netinka. Man pagrindinis įkvėpimo šaltinis yra žmonės ir AUROS šokėjai viską pakeitė,“ – teigia Anna Maria Krysiak.

Anna Maria Krysiak yra šokėja, choreografė, šokio pedagogė. Baigė Poznanės Baleto mokyklą (1990), šoko Didžiajame operos ir baleto teatre Poznanėje (1990-1992), Jaceko Łumińskio Silezijos šokio teatro Bytome (Lenkija) narė (1992-2005). Dirbdama SDT šoko su Melissa Monteros, Anna Sokolov (Dreams), Condrat Drzewiecki ir Avi Kaiser (Batsheva šokio trupė, Izraelis), Paul Clayden (DV8, JK), David Dorfman NY, Mark Haim, Stephan Brinkman (Pina Bausch teatras) ir kitais.
Šiuo metu daugiausia dirba kaip šokio pedagogė, dėstė Kanadoje, JAV, Vokietijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, Indijoje, Slovakijoje, Lietuvoje, Izraelyje, Didžiojoje Britanijoje, Olandijoje ir daugybėje vietų Lenkijoje.

Peržiūros nuoroda 

 

Daugiau

Laikas

(Trečiadiens) 19:00 - 20:00

Vieta

Kauno šokio teatras AURA

Organizatorius

Kauno šokio teatras AURA

Leave a Reply

Your email address will not be published.