03Spa19:0019:40AURA 30: C. Giambino & L. Murgia - „Sužeistas Elnias“Tarptautinis šokio festivalis AURA 30 / International Dance Festival AURA 30 | Kaunas

Renginio detalės

30-asis Tarptautinis šokio festivalis AURA Kaune | Rugsėjo 30 – spalio 4 dienomis!

SUŽEISTAS ELNIAS

Kada: Spalio 3 d. 19 val.

Kur: Nacionalinis Kauno dramos teatras, Didžioji salė

Choreografija: Clara Giambino (Prancūzija) , Blake Seidel (JAV)
Šokėjai: Clara Giambino (Prancūzija), Ludovico Murgia (Italija)
Kostiumai: Kristina Čyžiūtė
Šviesų dailininkas: Vladimiras Šerstabojevas
Muzika: Clara Giambino
Trukmė: 40 min.

Šokio spektaklį „Sužeistas elnias“ įkvėpė dailininkės Fridos Kahlo to paties pavadinimo paveikslas, simbolizuojantis nusivylimą ir emocijas, kylančias iš fizinių kančių ir negailestingo likimo. Nuolat kęsdama jaunystėje per tramvajaus avariją nepagydomai sužalotos kojos skausmus, kartu su savo vyru Diego’u Rivera menininkė nugyveno išskirtinai spalvingą gyvenimą ir paliko įspūdingą meno kūrinių kolekciją. Spektaklio kūrėjai tikisi, kad jų choreografiniai ieškojimai leis susitapatinti su aistringus santykius puoselėjusia menininkų pora, pasisemti troškimo gyventi bei praturtinti savąjį „aš“.

CLARA GIAMBINO IR BLAKE SEIDEL

Clara Giambino (Prancūzija) ir Blake’as Seidelis (JAV) – šiuolaikinio šokio profesionalai ir choreografai. Duetas susipažino 2016 m. Izraelyje, „Tarptautinės šokio kelionės“ programoje Ga’atono kibuce . Iškart pajutę kūrybinį ryšį pradėjo kurti naują choreografiją duetui. Jų aistra stipriam fiziškumui, kūno galimybėms bei detalių originalumas ir subtilumas padėjo sukurti stiprius šokio spektaklius, auditorijai perteikiančius grynas emocijas.

Po mokymų Izraelyje 2017 m. Clara ir Blake’as prisijungė prie šokio teatro AURA. Abu šokėjai tęsė savo, kaip choreografų, darbą. Šio dueto kūryba buvo pristatyta Lietuvoje, Meksikoje, Kinijoje ir Bulgarijoje.

Bilietus platina TIKETA

Daugiau

Laikas

(Šeštadienis) 19:00 - 19:40

Vieta

Nacionalinis Kauno dramos teatras

Organizatorius

Kauno šokio teatras AURA

Leave a Reply

Your email address will not be published.