28Saus19:0020:00ATŠAUKTA: PREMJERA! MEILĖS ERDVĖVilnius

Renginio detalės

Apgailestaujame, jog šokio spektaklio „Meilės Erdvė” (chor. Ben J. Riepe, Vokietija) premjeras, turėjusias įvykti Vilniuje, Menų spaustuvėje, 2021.01.28 ir Kaune, Nacionaliniame Kauno Dramos teatre,  2021.01.30, esame priversti atšaukti…

Kol kas dar negalime informuoti, kada vėl galėsime Jus pakviesti į šį nuostabų šokio spektaklį, bet tikime, jog netolimoje ateityje vėl susitiksime. O kol kas „Auros“ šokėjai aktyviai repetuoja, kuria ir ruošia Jums pasirodymus.

Detalesnė informacija dėl bilietų grąžinimų bus patikslinta ir pateikta artimiausiu metu  TIKETA

********

Tarptautinio šokio festivalio AURA29 žvaigždė, choreografas Ben J. Riepe (Vokietija) atvyksta kurti Kauno šokio teatre „Aura”!

MEILĖS ERDVĖ

Naujasis Ben J. Riepe kūrinys, paremtas originaliu 2007 m. sukurtu spektakliu „amour espace“

Ben J. Riepe darbai žinomi dėl savo „klaidžiojimo“ tarp šokio / choreografijos ir vizualiųjų menų, o taip pat dėl vis labiau scenoje panaudojamo muzikos, kompozicijos bei dainos derinio, virstančio įspūdingais visuotinio meno kūriniais. Naujoji „amour espace“ versija apjungs gyvą muziką ir sodrią šviesų, garso bei atlikimo atmosferą, kuri suteiks žiūrovams itin juslinę patirtį, bus išryškinti mūsų realybės skaitmeniniame amžiuje elementai ir, palyginus su 2007 m. versija, taip pat atskleistas labiau intuityvus, fizinis ir „gyvuliškas“ atlikimo būdas bei judesys.

„Seniai mąsčiau apie naujos „amour espace“ versijos sukūrimą, todėl pakvietimas atvykti į Kauną ir dirbti su pripažintu šokio teatru AURA bei dešimties šokėjų komanda suteikė mums galimybę leistis į šį nuotykį kartu“, – nurodė Ben J. Riepe.

Choreografija Ben J Riepe
Šoka tarptautinė AURA trupė

Daugiau

Laikas

(Ketvirtadienis) 19:00 - 20:00

Vieta

Menų spaustuvė

Organizatorius

Kauno šokio teatras AURA

Leave a Reply

Your email address will not be published.