14Spa19:0019:45AURA 32 | Ritmi Sotterranei šokio trupė | Saugant šilumą

Renginio detalės

Bilietai

Ritmi Sotterranei šokio trupė | „Saugant šilumą“ | Italija

Kokia yra tikroji priežastis, skatinanti mus kurti kūno kalba? Atsakymą Alessia Gatta randa iš pirmo žvilgsnio paprastose sąvokose: prisilietimas, kvėpavimas, bendrumas, artumas, požiūrių laikymasis ir iš jų kylantys santykiai.

„Išsaugant šilumą“ gimė iš intymaus troškimo vėl susitikti, išmatuoti save, susilieti. Spektaklyje regimas gilus troškimas rūpintis šokiu ir jo apgyvendinta erdve, pasitelkiant kūnų bei juose esančių sielų šilumą, kad pabustų statiškos galūnės ir miegantys protai. Taigi, bendrų choreografo ir šokėjų suvokimų bei intuicijų autentiškumas kūrybos metu davė pradžią sveikam ir tiksliam dialogui, kuris buvo ne tik žodinis, bet visų pirma kūniškas.

Personažai ir toliau gyvena realybėje, kurią apibūdina tokios atmosferos sąlygos kaip vėjas, sniegas, šaltis, pažeidžiančios fiziologines funkcijas, atkakliai tyrinėja naujas perspektyvas bei vizijas, atkurdamos ryšį su savo kūnais ir per juos.

Titanas Atlasas, laikantis visą dangaus skliautą, sniego deivė Čionė bei karnavalinio persirengimo ritualas, kuris, laužant nusistovėjusias taisykles, atbaido piktąsias dvasias, kad pasveikintų pavasario atgimimą.

Keeping Warm © [RITMI SOTTERRANEI] 2021 – Official Trailer from [Ritmi Sotterranei] c.d.c. on Vimeo.

Daugiau

Laikas

(Penktadienis) 19:00 - 19:45

Leave a Reply

Your email address will not be published.