29Rugs22:0023:10AURA 33 | NAKTINIS PASIRODYMAS | Sine Qua Non Art šokio trupė | Ateitis priklauso protėviams

Renginio detalės

Sine Qua Non Art šokio trupė | „Ateitis priklauso protėviams“ | Prancūzija

Kūrinys „Ateitis priklauso protėviams“ pristatomas kaip XXI a. kūnų paroda, performansas bei manifestas. Šioje parodoje – trys kūnai, varžomi plastiko ir betono elementų: dirbtinėmis apdailos detalėmis papuošta oda, šokis su prie kūno pririštu betonu, taip sukonstruojant titaniškas figūras, prašančias mūsų, tiek atlikėjų, tiek žiūrovų, sulėtinti tempą. Minėtasis sulėtėjimas būtinas tam, kad galėtume sugrįžti į bendrą protėvių laiką, atkurti ryšį, o taip pat – įsišaknyti čia ir dabar.

Tai žmogiškoji žinutė, primenanti, jog turime vis iš naujo pakelti savo kalnus, statyti ir atstatyti, – molinėmis milžiniškomis pėdomis, pažeidžiami, bet galingi, rytojaus statytojai, – iš naujo atrasti ryšį, parodyti vienybės jėgą, mūsų visų – vakarykščių, šiandienos ir rytojaus – žmonių stiprybę.

„Ateitis priklauso protėviams“ tyrinėja kūno scenografiją, mūsų fizinį apvalkalą kaip mobilią sceną santykyje su supančia urbanistine aplinka ir miestų augimu. Šis dialogas su betonine, neapdorota medžiaga – tarsi socialinė mūsų vakarietiškos protėvių kilmės metafora, tik toji praeitis labiau primena išnykusią kultūrą, o ne idealą, su kuriuo galėtume atkurti ryšį.

Trukmė: 1 val. 10 min.  | N-18

https://www.youtube.com/watch?v=6DpCN9oc6rU&t=2s

Daugiau

Laikas

(Penktadienis) 22:00 - 23:10

Leave a Reply

Your email address will not be published.