08Gruo19:00AURA pasirodymas ant podiumoCotemporary Art Festival VIRUS'23

Renginio detalės

Šiuolaikinio meno festivalis VIRUS’23
VIRUS MADA / VIRUS FASHION 2018

VIRUS MADA – tai finalinis šiuolaikinio meno festivalio VIRUS’23 tarptautinis mados renginys, pribloškianti meno ir mados sintezės laboratorija, kuri tęsiasi jau dvidešimt trejus metus. Renginio metu mados meno išsiilgusiems žiūrovams bus pristatytos pačios įdomiausios Baltijos šalių dizainerių kolekcijos. Atrinkti Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos mados kūrėjai varžysis finaliniame renginyje, kurio nugalėtojai bus paskelbti VIRUS MADA renginio metu 2018 m. gruodžio 8 d.

Konkursines kolekcijas lydės meniniai performansai, kuriuos kurs Kauno šokio teatras “Aura” su menininkės iš Nyderlandų Gudos Koster spektakliui „Sprendimas” kurtais kostiumais bei kompozitoriaus Antano Jasenkos bei dainininko Ilja Gun muzikinėmis vibracijomis. VIRUS MADOJE taip pat dalyvaus legendiniai Šiaulių avangardinės mados pradininkai Reda ir Arūnas Uogintai, ekstravagantiškoji Sasha Frolova iš Maskvos ir kiti mados meno kūrėjai. Daugeliui kostiumo dizainerių šis renginys tapo puikia starto aikštele tolimesnei karjerai, o menininkai suprato, kad kostiumas irgi gali būti konceptualaus meno kūriniu. Vieninteliame tokio pobūdžio renginyje Lietuvoje, persipins performansas ir muzika, kinetinė skulptūra ir kostiumas, kosminės vizijos ir šiuolaikinis šokis.

Stipriai išaugęs tarptautinis konkursinis avangardinės mados šou iškeliauja iš savo tradicinės vietos – Šiaulių dailės galerijos į Šiaulių lengvosios atletikos maniežą, kuris bus meniškai transformuotas į egzotišką mados ir meno pasaulį. Tai labai drąsus sprendimas, bet jau dabar ryškėja jo sėkmė.

Nepraleiskite puikios progos rudeninių vakarų depresiją išmainyti į ryškiaspalves patirtis ir atradimo jaudulį.

Tekstas renginio organizatorių VIRUS’23.

Daugiau

Laikas

(Šeštadienis) 19:00

Vieta

Šiaulių lengvosios atletikos maniežas

Comments are closed