24Spa18:0019:00AURA Švenčionyse: Norėčiau būt paparčio žieduŠvenčionys

Renginio detalės

Kauno šokio teatras AURA po pertraukos sugrįžta į Švenčionis!

Išsiilgtai Švenčionių miesto publikai AURA pristatys žiūrovų mylimą, itin jausmingą prancūzų choreografės šokio spektaklį „Norėčiau būt paparčio žiedu”.

Choreografė: Bea Debrabant (Prancūzija)
Šviesų dailininkas – Vladimiras Šerstabojevas
Kostiumų dailininkė: Kristina Čyžiūtė
Šoka tarptautinė šokio teatro „Aura“ trupė: Arno Verbruggen (Belgija), Hayleigh Smillie (Škotija), Heung Won Lee (P. Korėja), Julija Mintautė (Lietuva), Laura Cornejo (Brazilija), Lin van Kaam (Norvegija), Matthew Livingston (JAV), Marine Fernandez (Prancūzija), Natsuho Matsumoto (Japonija).
Trukmė – 40 min.

Bilietus platina Švenčionių kultūros centro kasa.
Bilieto kaina – 8 eur.
Studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems, šokio profesionalams ir kolektyvams – 5 eur.
Grupėms nuo 10 asmenų – 3 eur.

Daugiau informacijos tel. +37061424277

Kantriai įsikibę į žemę šaknimis auga medžiai. Pažaboti gamtos stichijas reikia laiko, prisitaikymas prie aplinkos lėtas ir meditatyvus. Šis gamtos įkvėptas spektaklis – apie medžius, arba apie žmones, kurie gyvybiškai reikalingi vieni kitiems tam, kad bendrautų, kvėpuotų, veiktų, išliktų ir nepailsdami ieškotų savo paparčio žiedo.

APIE CHOREOGRAFĘ
Bea Debrabant gimė 1985 m. Aurillac mieste, Prancūzijoje. Baigė šokio akademiją, profesionaliai užsiiminėjo atletika, studijavo fizinį lavinimą Mokslo, sporto ir technologijų akademijoje. Choreografė mokėsi muzikos mokykloje, muzikuoja fleita ir būgnais. Interesus muzikai ir sportui Bea sujungė šokyje, kuris dėl šios netikėtos disciplinų sintezės peržengia tradicinio šokio ribas. Menininkė įvaldžiusi skirtingus šokio stilius: šiuolaikinis šokio, hip hop‘as, baletas ir jazz‘as. Siekdama vystyti asmeninį ir unikalų šokio žodyną, choreografė visą laiką instinktyviai eksperimentuoja ir žaidžia su judesiu. Jos kūryboje susipina energijos, stabilumo / nestabilumo paieškos, Tai chi filosofija, o gyvybės įneša gestas per muziką.
Bea Debrabant šešerius metus dirbo tarp Prancūzijos ir JAV kaip choreografė, šokėja ir mokytoja, keletą metų asistavo amerikiečių choreografui Vendetta Mathea. Jos biografijoje trys savarankiški projektai: 2009 m. solo pavadinimu ” Parachutes ending”, 2010 m. kvartetas „Avec ou sans”, 2011 m. duetas “Matiere Androgyne”.
2013 m. Bea persikėlė į Belgiją ir įsikūrė Briuselyje, čia sutiko slovakų choreografą Anton Lachky. 2015 m. prisijungė prie brazilų choreografo Richard‘o Ambrosio kompanijos „Untamed productions“, sukūrė savo solo « Esperanza ». 2015 m. ji šoko Hip hop trupėse Prancūzijoje. 2017 m. choreografo Leif Firnaher asistentė, šokėja spektaklyje „Sarambi“ Paragvajuje.

Spektaklio sukūrimą ir sklaidą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.

Daugiau

Laikas

(Ketvirtadienis) 18:00 - 19:00

Organizatorius

Kaunas Dance Theatre Aura

Leave a Reply

Your email address will not be published.