04Kov18:0019:00(M)EILĖS (M)EILĖSE | ROKIŠKIS

Renginio detalės

Bilietai.

Spektaklis „(M)eilės (m)eilėse“ yra inspiruotas Berlyne gyvenančios lietuvių poetės ir dailininkės A. Gustas gyvenimo bei kūrybos. „Kiekviena linija – tai meilės ryšys tarp minties ir rankos“, – įsitikinusi menininkė Aldona Gustas.

„(M)eilės (m)eilėse“ persipynusi gyvai atliekama kompozitoriaus Gedimino Gelgoto muzika ir režisierės Birutės Letukaitės vadovaujamų šokėjų judesys.

Kauno šokio teatras Aura – profesionalus šokio teatras, per 40 kūrybinės veiklos metų sukaupęs didžiulę šokio patirtį ir pasiekęs tarptautinį pripažinimą. 1980 m. „Aurą” įkūrė buvusi šokėja, dabar – žinoma choreografė ir šokio pedagogė Birutė Letukaitė.

Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO yra kompozitoriaus G. Gelgoto kūrybinių vizijų atspindys. Kolektyvo nuomone, šiais laikais, kai kompozitorius ir atlikėjas dažniausiai yra dvi atskiros figūros, Gelgotas ir NIKO rodo kitokį pavyzdį: kūrybinis procesas nesibaigia muzikos užrašymu, o toliau tęsiasi kompozitoriaus, kaip atlikėjo, rankose. NIKO koncepciją lemia ir pati Gelgoto muzikinė kalba, kurioje klasikinės muzikos stilius susimaišo su populiariosios muzikos įtaka – taip ir NIKO balansuoja tarp eksperimentinio, minimalistinio, šiuolaikinio meno ir įprastesnių, populiarių muzikos formų.

Režisierė ir choreografė: Birutė Letukaitė
Kompozitorius: Gediminas Gelgotas

Atlikėjai: Kauno šokio teatras „AURA” (meno vadovė B. Letukaitė),
Naujų idėjų kamerinis orkestras NIKO (meno vadovas G. Gelgotas)

Kostiumų dailininkė: Olesė Kekienė
Prodiuseris: Zigmas Kalesinskas

Daugiau

Laikas

(Šeštadienis) 18:00 - 19:00

Leave a Reply

Your email address will not be published.