04Geg18:0019:00Premjera Šiauliuose! Šokio spektaklis „PLUTO“

Renginio detalės

Šokio spektaklis „PLUTO” (chor. Matthew Dane Livingston, JAV).  Bilietų nuoroda – | Valstybinis Šiaulių dramos teatras (ticketmarket.lt)
Astrologijoje, Pluto yra transformacijos ir pokyčių planeta. Tai kartos planeta,o tai reiškia, kad skirtingas kartas ji valdo skirtingais būdais, atsižvelgiant į jos vietą danguje kliaujantis jūsų gimimo metu ir vieta. Pavyzdžiui, pirmuosiuose astrologijos namuose, kuriuose kalbama apie savo įvaizdžio kūrimą, formavimą, Pluto stengiasi dramatiškai tobulinti Jūsų esybę. Kas nutinka, kai suvokiame, kad tai kas mes esame, nėra tai, kuo mums lemta būti? Pokalbis tarp mūsų vidinio vaiko ir šešėlyje esančio „aš“ palieka mus nesibaigiančioje dilemoje, kurioje siekiame nebūti nei per silpni, nei per stiprūs.
Atsakymas: mes esame viskas ir nieko. Esame geri ir blogi. Esame švelnūs ir griežti. Mes visada esame netinkami ir tampame tinkamais kiekvieną dieną. Raskite ramybę tamsoje, nes šviesa be jos negali egzistuoti. Leisk sau atgimti ir pakilti kaip feniksui iš pelenų, kaip darei jau ne kartą.
Choreografija: Matthew Dane Livingston
Muzika: Andy Stott, Arca, FKA twigs, µ-Ziq, Ori Lichtik, Outkast
Šviesų dizainas: Matthew Dane Livingston ir Monika Šerstabojevaitė
Kostiumai: Matthew Dane Livingston &amp
Kristina Čyžiūtė Svirskienė
Šokėjai: Chih-Yuan Yang, Ester Bega, Gavin Law, Julija Mintautė, Kris Dao Nicholls, Ludovico Murgia, Natsuho Matsumoto, Pepe Jaimes
Teatro meno vadovė: Birutė Letukaitė

Daugiau

Laikas

(Trečiadiens) 18:00 - 19:00

Leave a Reply

Your email address will not be published.