31Geg18:0019:00Šiuolaikinio šokio spektaklis ,,Aš kaip ir tu’’ | Menų spaustuvė

Renginio detalės

Bilietai.

Tai pirmasis šokio teatro ,,Aura‘‘ repertuare spektaklis vaikams. Spektaklio veikėjai drauge su vaikais leisis į kelionę per keturis pasaulio kontinentus. Čia jie išvys skirtingų tautų autentiškus šokius, išgirs vaikystėje dainuotas dainas bei sekamas pasakas originalo kalba. Visi galės sužaisti vaikiškus žaidimus, kurie pasirodo yra tokie patys visame pasaulyje. Šią idėją padiktavo tarptautinė trupės sudėtis, kurioje šiuo metu kuria menininkai iš viso pasaulio. Spektaklio kūrėjai, žiūrovams siunčia žinutę, sakydami, kad nepaisant to, kokia yra tavo odos, akių, plaukų spalva, kokia kalba tu kalbi, kuriame pasaulio krašte tu gyveni – aš kaip ir tu vaikystėje klausiau mamos pasakų, dainavau vaikiškas daineles, žaidžiau tuos pačius žaidimus ir aš kaip ir tu noriu būti draugais.

Įprastai maži vaikai, tiek pasaulį, tiek meną tyrinėja ne per atstumą, o judėdami, viską liesdami, tiesiogiai patirdami. Todėl spektaklyje choreografinės scenos kaitaliojamos su interaktyviais žaidimais, vaikus įtraukiant į žaidybines veiklas, leidžiant jiems būti ne tik veiksmo stebėtojais bet ir aktyviais jo dalyviais.

Spektaklį kuria aktorė, šokėja, režisierė Ieva Jackevičiūtė, šiuolaikinio šokio kelią pradėjusi prieš keliolika metų būtent ,,Auros‘‘ teatre. Kaip pati kūrėja sako, susitikimas su teatro vadove Birute Letukaite ir laikas šiame teatre buvo pats ryškiausias kūrybinis impulsas, atvėręs kitokio meno ir jo raiškos galimybes. Tai padėjo pagrindus visiems tolimesniems kūrybiniams ieškojimams. Ieva pati augina tris vaikus, kas ir nukreipė ją imtis kūrybos patiems mažiausiems. Kūrėja režisuoja spektaklius, veda edukacijas ikimokyklinio amžiaus vaikams bei gilinasi į šią temą menų doktorantūros studijose.

 

Daugiau

Laikas

(Penktadienis) 18:00 - 19:00

Leave a Reply

Your email address will not be published.