01Geg19:0020:00Šokio spektaklis „Kartotojai" | Romuva

Renginio detalės

Bilietai.

Šis šiuolaikinio šokio spektaklis yra choreografo Emanuelio Gato (Prancūzija / Irzaelis) ir Kauno šokio teatro „Aura” šokėjų bendradarbiavimo rezultatas. Tai asmeninė vienuolikos asmenų, ieškančių ryšio, kelionė. Sudėtinga choreografinė struktūra ir kartu iki esminių elementų redukuotas šokis, kai šokėjai „varo” kūrinį ir atkuria jį kiekvieną kartą iš naujo, nagrinėdami atlikėjo, kaip scenos gyvo kūrėjo, vaidmenį.

Emanuelis Gatas gimė Izraelyje ir pirmiausia šoko Liat Dror Nir Ben Gal trupėje, o 1994 m. pradėjo dirbti kaip nepriklausomas choreografas. Jo trupė „Emanuel Gat Dance” įsikūrusi Marselyje, Prancūzijoje. Dėl savo unikalaus ir asmeniško požiūrio į choreografiją ir šokio kūrimą Emanuelis Gat laikomas vienu iš pirmaujančių ir produktyviausių šiuo metu dirbančių Europos choreografų. Per pastaruosius 25 metus Emanuelio Gato darbai buvo pristatyti daugelyje svarbiausių pasaulio šokio scenų ir festivalių.

Choreografija: Emanuelis Gatas

Šviesų dizainas: Emanuelis Gatas

Muzika: J.S. Bach „English Suites” (atlieka Glenno Gouldo) ir Emanuelio Gat

Šokėjai: Ester Bega, Heung Won Lee, Julija Strupaitė, Marine Fernandez, Susanna Maggio, Diego Alcalá, Jed Nagales, Dalila Tiraboschi, Nanaho Kugawa

Kostiumai: Kristina Čyžiūtė Svirskienė

Trukmė: 60 min. | N-8

 

Daugiau

Laikas

(Trečiadiens) 19:00 - 20:00

Leave a Reply

Your email address will not be published.