13Lap18:3019:15ŠOKIO SPEKTKALIS ,,DEGINANTI TRINTIS" ALYTAUS ,,COM MOON A" FESTIVALYJE

Renginio detalės

Šokio teatras ,,Aura” – alytaus ,,COM MOON A” festivalyje pristatys šokio spektaklį „Deginanti trintis“.

Renginio vieta: Alytaus miesto teatras AMT, Rotušės aikštė, Alytus.

„Deginanti trintis“ – tai paralelinis mūsų pasaulio atspindys, kuriame laikas pailgėja ir peržengia įprastas ribas. Jame gyvena „Deginančios trinties“ būtybės – “šunyčiai” ir “trynėjai”, kurios geba formuoti figūras pasitelkdamos savo neįprastus kūnus. Kaip ir mes, šios būtybės apsėstos noru turėti kuo daugiau ir varžosi niekada nesibaigiančioje kovoje dėl teritorijos.
APIE CHOREOGRAFĄ
Brandon Lagaert, gimęs 1992 metais Belgijoje, mokėsi aktorystės meno gimtajame Ghent mieste ir 2012 m. įstojo į Karališkąją Antverpo konservatorijoją, šiuolaikinio šokio pedagogikos studijas. Po vienerių metų Brandon’ą priemė šokio trupė “Peeping Tom”, kurioje sėkmingai dirba iki šiol. Šiuo metu jis taip pat yra „Moeder and Kind“ kolektyvo dalis.
Brandon aktyviai bendradarbiauja su įvairaus profilio menininkais, pavyzdžiui, eksperimentuoja su kino menu Strasbūro teatre L’école de Théâtre Physique. Šokėjas-choreografas nuolatos gilina žinias ir įgūdžius įvairiose srityse įskaitant teatrą, šokį, kino meną, režisūrą ir ne tik, stengdamasis būti visapusišku menininku. Šis procesas susikūręs po pavadinimu “Kaiho”.
Po kūrinio “Vader”, kuriuo šokėjas-choreografas ir pradėjo savo karjerą “Peeping Tom” trupėje, Brandon sukūrė spektaklį „Subdued“ iš dalies likusios nepanaudotos medžiagos. Už šį spektaklį jis buvo apdovanotas „Išskirtinio atlikimo” apdovanojimu Kopenhagos tarptautiniame choreografijos konkurse.
2016 m. Brandon Lagaert gavo „BILL Award“ apdovanojimą jauniems ir būsimiems Belgijos menininkams kategorijoje „Vizualieji menai“.

Daugiau

Laikas

(Šeštadienis) 18:30 - 19:15

Leave a Reply

Your email address will not be published.