18Gruo19:00SprendimasVilnius

Renginio detalės

Nespėjai pamatyti AURA spektaklio „Laikini šėšėliai” Menų spaustuvėje lapkritį? O gal matei, bet dabar norisi kažko visiškai kitokio? Kuriam laikui pamiršk ramią atmosferą ir švelnius, melancholiškus judesius – į Vilnių su trenksmu ateina SPRENDIMAS (chor. Birutė Letukaitė)! Gyva houso stiliaus muzika, šviesų efektai, Gudos Koster (Nyderlandai) kurti kostiumai – nors išleistas šiais metais, spektaklis jau spėjo pabuvoti Vokietijoje, kur į pasirodymą visi bilietai buvo išpirkti gerokai prieš spektaklio dieną ir palydėti gausiomis ovacijomis, bei griausmingai atidarė AURA 28 festivalį.
APSISPRĘSK ir ateik „Sprendimą” – tai bus Tau pačiam geriausia Kalėdinė dovana! Čia susitiks geriausieji: šoks tarptautinė Kauno šokio teatro AURA trupė, gyvai gros kompozitorius Antanas Jasenka, dainuos grupės ROYCE vokalistas Ilja Gun, šviesas valdys Vladimiras Šerstabojevas.

Šokio spektaklis „Sprendimas” (chor. Birutė Letukaitė, Lietuva)

Mus tiesiogiai veikia įvairių sistemų primesti stereotipai, elgesio modeliai, lūkesčiai, kuriuos esame priversti atitikti. Dažnai jaučiamės įstrigę, suvaržyti ir nesuprasti. Tačiau nepasiduodame, lukštenamės iš mus kaustančio kiauto ir veržiamės pirmyn. Laikas priimti sprendimą – išrėkti mintis, išjudinti kūną ir išsilaisvinti. Tačiau koks instinktyvaus šio laisvės troškimo likimas? Kur yra riba tarp išsilaisvinimo ir chaoso? 

Gruodžio 18 d. 19 val. Menų spaustuvėje, Vilniuje.

Daugiau

Laikas

(Antradienis) 19:00

Vieta

Menų spaustuvė

Organizatorius

Kauno šokio teatras AURA

Comments are closed