Naktinis „Trečiasis šokis” Tarptautiniame šokio festivalyje AURA 29

Spalio 4-ąją 21 val. BLC verslo lyderių centre Tarptautinio šokio festivalio AURA 29 penktadienio programą vainikuos spektaklis suaugusiems iš Izraelio – menininkų Niv Sheinfeld & Oren Laor ekstravagantiškasis šokio projektas „Trečiasis šokis”:

Niv Sheinfeld & Oren Laor
„Trečiasis šokis” (2018)

Izraelio Kritikų Ratas vainikavo „Trečiąjį Šokį“ nominacijai “Labiausiai Sujaudinęs Pasirodymas” 2018 metais.

Choreografija ir atlikimas: Niv Sheinfeld ir Oren Laor
Įkvėpta Liat Dror ir Nir Ben Gal “Trečiasis šokis” atlikimo 1990 metais
Repetitoriai: Yael Venezia, Melanie Berson
Meninė direkcija: Keren Levi
Šviesų dizainas: Rotem Elroy
Fotografija: Efrat Mazor
Muzika: Gustav Mahler, Elton John, Steve Harley, Alphaville
Co-produkcija: Theater im Pumpenhaus (Munster, Vokietija), ir CCNR (Rillieux la Pape, Prancūzija).

Anonsas

Bilietai

Spektaklyje Niv Sheinfeld & Oren Laor apmąsto meilės, mirtingumo ir poreikio būti pripažintam temas. „Trečiasis šokis“ prasideda romantiškomis klišėmis – Mahler’io muzika, gėlėmis ir plokštelių grotuvu, bet palaipsniui atsiskleidžia pagrindiniai žmogaus poreikiai, kurie slypi šiuose simboliuose. „Trečiasis šokis“, po 2012 metais pastatyto „Dviejų kambarių buto“ – jau antras bendras Niv Sheinfeld & Oren Laor darbas, pastatytas pagal originalų Liat Dror ir Nir Ben Gal pastatymą.
Pora ir gyvenime, ir scenoje, Sheinfeld & Laor gilinasi į šį įtakingą Izraelio šokį ir pristato jį iš šiuolaikinės pozicijos, atsižvelgiant į laiką, kuris prabėgo nuo jų paskutinio dueto: pokyčiai jų kūnuose ir santykiuose, jų pačių scenos ir erdvės supratimas ir jų bendravimas su publika.
Niv Sheinfeld ir Oren Laor kartu kuria jau nuo 2004 metų ir įtvirtino savo poziciją Izraelio šokio pasaulio priešakyje. Jų skirtingos patirtys – Sheinfeld šokio ir Laor teatro pasauliuose, bendroje kūryboje suteikia galimybę sieti šiuos žanrus ir jungti šokį su pasirodymo menu ir fiziniu teatru.
Sheinfeld ir Laor savo spektakliuose gilinasi į asmenines patirtis ir motyvacijas bei socialines ir politines problemas. Jų šokio kalba jungia labiau tradiciškai apibrėžtą šokį ir moderniai atvirą požiūrį į šviežias išraiškos formas, įkvėptas tiek aukštojo meno, tiek pop kultūros. Jie stato savo pačių nepriklausomus projektus bei kitoms šokio trupės pagal užsakymus. Bendras jų darbas „Dviejų kambarių butas“ Izraelio Šokio Kritikų Rato buvo apdovanotas nominacija „Geriausias Metų pasirodymas“ 2013 metais.

 

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Šokio spektaklis

"Sužeistas elnias"
 2024-05-22
PIRKTI BILIETUS
Uždaryti
Skip to content