Kauną ir Klaipėdą sujaudinę „Laikini šėšėliai” atkeliauja į Vilnių!
Kitą savaitgalį, lapkričio 17 d., 19 val., sostinės žiūrovai turės galimybę išvysti naująjį choreografo Vangelio Legakio (Graikija) kūrinį!
Atgarsiai iš pasirodymo Klaipėdoje:
Dėkoju už išgyventas emocijas. „Laikini šešėliai” – pranoko mano lūkesčius, geniali Vangelio Legakio choreografija, genialus ir šokėjų pasirodymas! <…> Šiuolaikiškas šokis – tai atskiras pasaulis, pilnas emocijų ir naujų savęs atradimų. (K. S.)
LAIKINI ŠEŠĖLIAI (N7)
Choreografija – Vangelis Legakis (Graikija)
Muzika – Antanas Jasenka (http://antanasjasenka.simplesite.com)
Kostiumai – Kristina Sviderskaitė
Šviesos – Vladimiras Šerstabojevas
Šoka tarptautinė šokio teatro „Aura“ trupė
Greito vartojimo kultūra kėsinasi ne tik į materialiąją, bet ir į mūsų dvasinę gyvastį. Yra problema? yra ir jau sukramtyti jos sprendimai! Greitos skyrybos, greitosios paskolos, netrukus ir greita santuoka internetu taps realybe…. Išsiskirti tapo lygiai taip pat paprasta, kaip išpilti atšalusią arbatą, užuot ją pašildžius. Ar tikrai norime visa tai, kaip kraitį, perduoti savo vaikams?
Choreografas Vangelis Legakis, šiuo metu gyvenantis Honkonge, pristatydamas būsimo šokio spektaklio idėją pasitelkia psichiatro Karlo Jungo terminą „savirealizacija“ („individuation“), apibūdinantį žmogaus raidos procesus, kurių metu jis sąmoningai atskiria save nuo kitų, tačiau suvienija savo kūną, protą, dvasią ir emocijas suvokdamas jų tarpusavio priklausomybę.„Kaip harmonizuoti santykį tarp tradicinių požiūrių atstovų ir šiuolaikinės jaunosios kartos? Ką daryti, kad šių dienų vaikai bręstų ne kaip atskiri individai, o kaip bendro organizmo – sociumo dalis, kurdami darnias ir laimingas šeimas?“
APIE CHOREOGRAFĄ
Vangelis Legakis baigė šokio teatro bakalauro ir choreografijos magistrantūros studijas Labano centre (Londonas, D. Britanija) ir įgijo budizmo studijų magistro laipsnį Honkongo universitete. 2018 m. kovą jis pradės doktorantūros studijas Melburno universiteto Viktorijos epochos menų koledže (VCA), kur jis tyrinės šokio improvizaciją ir choreografines metodologijas, integruojančias „chi gong”.
Nuo 2004 m. jis nuolat šoka šokio trupėje „The Forsythe Company“, su kuria jis 2006 m. šoko „Human Rights“. 50 dienų trukusiose dirbtuvėse Kosta Rikoje, kurias vedė Davidas Zambrino, jis įgijo visapusiškas žinias, kaip mokyti, skleisti ir tobulinti „Flying Low“ ir „Passing Through“. Jo darbui įtaką padarė garsūs šokio menininkai: Williamas Forsythe‘as, Julyenas Hamiltonas, Davidas Zambrano, Gill Clarke, Rosemary Butcher, Rosalind Crisp.
BILIETUS PLATINA TIKETA
Moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikoma 30 proc. nuolaida, šokio profesionalams – 50 proc. (šokio profesionalams nuolaida taikoma tik Tiketa kasose pateikus pažymėjimą)
Spektaklio sukūrimą ir sklaidą remia Lietuvos kultūros taryba.
Leave a Reply